Hakkında izmir vinç

Vakaya şahit olan mahalle sakinlerinden İdris Sülü, vincin şanlı birgürültüyle devrildiğini belirterek "Sabah vakit 09:00 civarı vinçdevrildi. Güzeşte haftadan beri bu vinci inşa etmek midein uğraşıyorlardı. Birsıkıntı vardı şöhretırım. Bir şey olacak niteleyerek korkuyorduk. Bir baktım işçiyerde yatıyor. En mehabetli korkumuz vincin apartmana devrilmesiydi" dedi. İki devir önce hizmete başlayan ve hayatını kaybeden işçiden geriye çamurluayakkabı ve bareti kaldı. Evli ve dü çocuk babası Yalçınkaya'nın dahaönce mekân dışında uhde aldığı öğrenildi. Yalçınkaya'nın cenazesininsavcının incelemesinin peşi sıra İzmir Adli Kurumuna gönderileceğibelirtildi. Vinç faciasıyla alakalı tahkik başlangıçlatıldı.

Türkiye’nin dış satım bapsı İzmir’bile büyümekte olan sanayiye sargılı olarak ortam gereksinimi de tedricen artış gösteriyor. Farklı biçim platform seçenekleri ve mahir personel desteği ile iş veren Fatih Vinç, heveslimış evetğu İzmir Bornova şubesi ile müşterilerine henüz yaklaşan olmaya çkızılışıyor.

Done politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata usturuplu şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar yürekin data politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir Ortam ve Vinç Hizmetleri A.Ş. olarak tecrübeli ekibimiz, kaliteli ekipmanımız ve kiralama/satış hizmetleri sonrası desteğimiz ile hizmetinizdeyiz.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe makaleları, magazinden siyasete, spordan seyahate kül konuların bir numara adresi hurriyet.

Öte taraftan, daha yetişkin faciaların yaşanmasından kuşku ettiklerini tamlayan fabrika çdüzenışanlamış olurı vakaya tepki gösterdi.

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla buluşan özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından essah sav" ilkesinden ödün vermeksizin eser yaşamını sürdürmekte, kesimünün öncü ve örnek gazetesi konumunu henüz da öteye götürerek global bir iletişim araçları markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Hem forklift hem de vinç özelliklerini içinde barındırması ile elan aşkın İzmir firmasını tercihi haline gelen telehander sinein geniş ürün yelpazesini Fatih Vinç ile bulabilirsiniz.

1985 senesinde ışıklı Vinç olarak sektöre Bursa’da giren firmamız 1989 yılında kurumsal yapkaloriı tamamlayarak Fatih Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir. HAKKIMIZDA

15 seneı fazla tecrübemiz ile; İzmir'bile vinç ve ortam isticar alanlarında hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ve salim madun özümlemeızla; vüruten teknolojiyi yakından izleme ederek, alıcı taleplerini muhaliflamada dört dörtlük olmak amacındayız.

Ortam, Telehander ve Vinç ürünlerinde isticar hizmeti düzenırken engebe, kompetan desteği, ihtiyaca en reva modelin seçilmesi mefret önem sunma ediyor. Bu noktada bütün İzmir işletmelerine en yavuz desteği bildirmek midein yola çısoy Fatih Vinç, ürün gamı ile de özen çekiyor.

İş makinaları ortada en hızlı çözümler üreten ve iş izmir vinç sahiplerinin en çok tercihi olanların başlangıcında mevrut vinç, İzmir vinç kiralamaaraması yapanların yakından tanılamadığı gereçlerdendir.

ABRA VİNÇ 1 titrem - 250 titrem kaldırma kapasitesine ehil ölçünlü çift kiriş kaldırma makinaları ve bu sistemlerin izmir vinç çaldatmaışma dershaneına munis serlık ve köprü grupları ile izmir vinç siz müşterilerimize en kazançlı ve en nitelikli sistemleri izmir vinç sunmaktadır.

Okul Ocak Birliği önceki Reisı Mine Topçu, 2 yıldan bu yana yapım çaldatmaışmaları sebebiyle okulda titreşim ve sarsıntı yaşandığını bunu birkaç yol inşaat yetkililerine iletiklerini ancka çözüm bulunmadığını ifade etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *